KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003291
nr 1600 3291
Oidentifierad konstnär. Utsikt från Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:04:40
100 kr
150 kr